Hakkımızda

modülerci.com ile evinize modüler çözümler getirin

Ons eğitim araçları sanayi ticaret limited şirketi olarak modülerci ismi ile sektörde ilklere imza atmak adına faaliyetlerine ve ar-ge çalışmalarına hız kesmeden devam eden firmamız. Modülerci markasını hem ülkemiz hemde uluslararası boyutta markalaştırmak adına sürekli ar-ge ve kaliteli üretim politikasından asla taviz vermeden üretmeye devam etmektedir.

300 m2 lik bir atolyeden 5000 m2 kapalı alana sahip tesisimize bizi götüren tek gerçek kaliteli ve müşteri odaklı ürün üretme anlayışımızdır.

Harika işler başarmak adına çıktığımız bu yolda Ons firması 2014 yılında faaliyetlerinin temelini İzmir karabağlar’da attı. Sonrasında yenilikçi bakış açımız ve kaliteli üretim anlayışımıza verdiğimiz önem nedeni ile, 2015 yılında büyüme kararı alarak firmamızı geleceğe taşıyan stratejik öneme sahip bir hamle yaptık. Modülerci ismi ile hedefimiz ise ;

  • Modüler mobilya sektöründe ilkleri başarmak
  • Modüler mobilya sektöründeki eksikleri görerek bu eksikleri kapatacak ve daha iyi seviyede modüler mobilya üretimi yapmamızı sağlayacak girişimlerde bulunmak.
  • E ticaret ortamında ürünlerimizin uygun fiyat ve termin süresi imkanları ile son kullanıcıya ulaştırılması.
  • Modülerci markasını dünya genelinde işinin uzmanı ve kaliteli üretim yapan bir marka sınıfına sokarak global pazarda firmamızın büyüme kaydetmesini sağlamak

Modüler mobilya üretimi yapan binlerce firma arasında bizi farklı kılması daha ileriye götürmesi adına, kalitemizi arttırırken ar-ge çalışmalarımıza da hız kesmeden devam etmekteyiz. Çünkü biliyoruz müşteri memnuniyeti herşeyin ötesinde bir kavramdır.

Modülerci.com adresimiz üzerinden

Mutfak mobilyası

Bahçe mobilyası

Banyo mobilyası

Ofis mobilyası

Kitaplık ve dolaplar gibi geniş bir ürün yelpazesinde müşterilerimize ürünlerimizin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Modülerci.com adresinde satışını yaptığımız tüm ürünler kendi üretimimiz olup, tamamen kendi tesisimiz de işinin uzman kadrosu ile üretilmektedir.