Modüler mobilya

Modüler mobilya üretimi son on yılda zirve durumuna geçmiştir. Modüler mobilya seçenekleri oldukça geniş bir ürün yelpazesinde tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Modülerci olarak İzmir Karabağlar’daki tesisimizde müşterilerimizin modüler mobilya ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretmek, modüler mobilya üretiminde yeniliklere ve ilklere imza atmak adına çalışma sistemimiz yeni çağın gereksinimlerine göre ayarladık.

Modüler mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında fark yaratan ürünlere imza atan modülerci olarak markamızın uluslar arası boyutta gelişimini destekleyecek ar-ge çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Modülerci ailesi olarak bir çok e ticaret platformunda modüler mobilya ürünlerimizin satışını gerçekleştirmekteyiz. Bu ürünlere binlerce örnek verebiliriz ama özellikle son dönemde trend olan aşağıdaki ürünleri fabrikamızda üretimini yapmaktayız.

  • Banyo dolapları
  • Mutfak dolapları
  • Ofis dolapları
  • kitaplıklar
  • zigon sehpalar
  • orta sehpalar
  • çok amaçlı mutfak mobilyaları
  • ofis masa takımları
  • modüler mobilya setleri

gibi bir çok üründe modülerci kalitesini müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz. Modülerci markamız Ons eğitim araçları sanayi limited şirketi tarafından alınmış olup, Ons eğitim araçları limited şirketinin markası olarak ürünlerini yurt içi ve yurt dışı pazara sunmaya devam etmektedir.

İzmir modüler mobilya firması

sayısı her geçen gün artarken modüler mobilya müşterileri artık kaliteli ürünü en uygun fiyata bakarak tercih etmektedir.

En iyi ürünü tasarlamak bizim işimiz

Tüketicilerin en çok tercih ettiği modüler mobilya ürünlerinin başında özellikle mutfak’ta kullanılan ürünler geliyor, bunun devamında ise yatak odası, salon, ve genç odası ürünleri gibi ürünler tüketicilerin modüler mobilya sektöründe en çok aradığı ve tercih ettiği ürünlerdir. Modüler mobilya demek pratik kurulum kullanım alanına uygunluk ve ekonomik fiyat gibi bir çok seçeneği içinde barındırmaktadır. Modülerci ailesi olarak müşterilerimizin en iyi kalitede en uygun fiyatta ürünlere ulaşması adına müşteri memnuniyeti politikamızı müşteri odaklı olarak dizayn ettik.

Modülerci olarak kendi bünyemizde var olan tasarım ekibimiz ürün modellerini özel tasarımlar ile taçlandırarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Özel tasarımlar modüler mobilya sektöründe yeni yeni kendini göstermeye başlamıştır. Modüler mobilya üretimi yapan firmalar kendi bünyelerinde tasarım dizayn ekiplerini oluşturmaya başlamıştır. On yıllık sektörel birikimini uzman kadrosu ile ve genç tasarım ekibi ile kullanan modülerci olarak müşterilerimizin isteklerine 7/24 müşteri destek sistemimiz ile cevap vermekteyiz.